گوگل نام اپلیکیشن مدیریت فایل Files GO را تغییر خواهد داد

گوگل قصد دارد نام اپلیکیشن مدیریت فایل Files GO را که تاکنون ۳۰ میلیون کاربر جذب کرده است، برای هماهنگی با دیگر محصولات تغییر دهد.

اگر اخبار گوگل را دنبال کرده باشید، قطعاً از تغییر نام ناگهانی محصولات این شرکت باخبر هستید. این‌بار نوبت به اپلیکیشن مدیریت فایل Files GO رسیده است. این اپلیکیشن که برای گوشی‌هایی با حافظه‌ ذخیره‌سازی محدود در نظر گرفته شده است، به‌زودی به Files By Google تغییر نام خواهد داد.

این اپلیکیشن یک‌ساله، اخیراً به رکورد ۳۰ میلیون کاربر در ماه دست پیدا کرد که قطعا برای یک ابزار مدیریت فایل، رقم قابل‌قبولی محسوب می‌شود.

گوگل این اپلیکیشن را به‌صورت پیش‌فرض برای سیستم‌عامل اندروید گو در نظر گرفته است؛ اما طبق گفته‌ی این شرکت، افزون بر کاربران اندروید گو، کاربران نسخه‌های معمولی اندروید نیز از این برنامه استقبال کرده‌اند.

ایده‌ی اصلی Files GO به این صورت است که با پیشنهاد پاکسازی اطلاعات از برخی بخش‌های خاص، به شما در آزادسازی فضای‌ ذخیره‌سازی دستگاهتان کمک می‌کند؛ با این وجود، Files GO نقش خود را به‌عنوان یک ابزار مدیریت فایل نیز به‌خوبی انجام می‌دهد.

پیش‌تر اهالی مانتین‌ویو خبر از بازطراحی این اپلیکیشن برای انطباق با زبان طراحی متریال دیزاین ۲ داده بودند. اکنون با تغییر نام این اپلیکیشن نیز اتفاق یادشده رخ داده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =